Юрій Луценко хворий на рак: переніс операцію в Німеччині і чекає на хіміотерапію

Екс-генпрокурор України Юрій Луценко хворий на рак. Про свою боротьбу з онкозахворюванням політик повідомив на сторінці у Facebook. Стало відомо, що Луценко переніс операцію в Німеччині і попереду у нього курс хіміотерапії.

Юрій Луценко хворий на рак: переніс операцію в Німеччині і чекає на хіміотерапію - today.ua

Конкретний діагноз Юрій Луценко не уточнив. Він зазначив лише, що позаду у нього "дні болю", а далі все буде добре.

"Сьогодні, в день Віри, Надії і Любові, закінчився хірургічний етап мого онкозахворювання. Дякую українським і німецьким лікарям. Позаду 8-годинна операція і дні болю. Попереду - хіміотерапія", - написав Луценко в соцмережі.

Юрій Луценко повідомив, що залишається в політиці. Він подякував друзям за підтримку, а ворогів закликав не розслаблятися.

"Я залишаюся в політиці і не відступлю від передової. Ven seremos!", - додав екс-генпрокурор.

На фото до публікації Юрій Луценко зображений з дружиною Іриною, де подружжя виглядає дуже щасливими Ймовірно, зараз вони разом знаходяться в Німеччині, і Ірина Луценко підтримує чоловіка після операції.

Відомо, що колишній народний депутат України Ірина Луценко достроково склала мандат в 2019 році через проблеми зі здоров'ям. Чим саме захворіла Луценко, не відомо. Але причиною свого звільнення вона вказала "необхідність тривалого періоду лікування і реабілітації".

Раніше повідомлялося, що екс-президент Петро Порошенко захворів на коронавірус і з 29 вересня знаходиться на самоізоляції.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua