Юлія Тимошенко відзначила народження онука в розкішному ресторані в Конча-Заспі (фото)

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко 8 грудня стала бабусею втретє. Онука політика назвали Адам. На честь цієї знаменної події сім'я Тимошенко зібралася в п'ятницю, 11 грудня, за одним столом в елітному ресторані Конча-Заспи "Купецький двір". Банкет на честь народження онука обійшовся Тимошенко як мінімум в 130 000 гривен, повідомляє "Страна".

Юлія Тимошенко відзначила народження онука в розкішному ресторані в Конча-Заспі (фото) - today.ua

Заміський комплекс "Купецький двір" знаходиться недалеко від будинку Юлії Тимошенко і котеджу її доньки Євгенії. Ресторан розташований в сосновому лісі, куди веде з'їзд зі Столичного шосе. На території комплексу - дерев'яні будиночки для відокремленого проведення часу і основний двоповерховий зал з красивими гвинтовими сходами, каміном і виставкою картин. В меню є як традиційні українські, грузинські і східні страви, так і старокиївські делікатеси. Юлія Тимошенко відзначила народження онука в розкішному ресторані в Конча-Заспі (фото) На банкеті на честь народження маленького Адама були присутні 30 осіб. Всі фінансові витрати взяв на себе Артур Чечоткін, зять Юлії Тимошенко. Основний зал був повністю закритий під захід.

На їжу і випивку для одного гостя в цьому ресторані пішло близько 2 000 гривень. Ще 50 000 гривень коштує музичний супровід. Для сім'ї Юлії Тимошенко співала вокалістка на ім'я Олена, яка працює в цьому закладі.

"На сцені виступали «тата», тобто - Олександр Тимошенко і Леонід Чечоткін. Особливо розійшовся чоловік Юлії Володимирівни. Він був зіркою вечора. До речі, в танок пішла чоловіча половина гостей", - розповів "Стране" один з музикантів, які виступали на цьому заході.

Раніше повідомлялося, що радісною новиною про народження в сім'ї Тимошенко ще одного онука поділилася секретар фракції "Батьківщина" в Київраді Тетяна Меліхова.