Євросоюз вирішив заморозити активи і заборонити видачу віз організаторам псевдовиборів на Донбасі

Міністри закордонних справ Європейського Союзу ухвалили санкції у вигляді заборони на видачу віз і заморожування активів проти дев'ятьох осіб за організацію у листопаді так званих виборів на окупованій території Донбасу. Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк на своїй сторінці в Twitter.

Євросоюз вирішив заморозити активи і заборонити видачу віз організаторам псевдовиборів на Донбасі - today.ua
Фото:dnr-news.com

"Міністри закордонних справ ЄС щойно схвалили заборону на видачу віз і заморожування активів щодо 9 осіб, яких ЄС вважає відповідальними за організацію "виборів" на сході України. Буде опубліковано в офіційному журналі ЄС близько полудня", - повідомив він.

Як відомо, раніше у ЄС заявили, що вважають псевдовибори, які відбулися 11 листопада на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, незаконними, і їх не визнають.

"Вибори" в ОРДЛО відбулись 11 листопада 2018 року. На окупованій території Донбасу працювали 408 "виборчих дільниць", 153 із них були розташовані в Донецьку.

Напередодні міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що РФ чекає посилення міжнародних санкцій за організацію псевдовиборів на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Згодом ЦВК назвала "вибори" в ОРДЛО нелегітимними, а в НАТО відзначили, що псевдовибори на Донбасі суперечать букві і духу Мінських угод, тим самим підриваючи зусилля щодо мирного вирішення конфлікту на сході України.