В ОРДЛО стартували “вибори”

В ОРДЛО стартували "вибори" - today.ua
Фото:dnr-news.com
Loading...

Сьогодні, 11 листопада, на окупованій території Донбасу проводять так звані вибори.

Як повідомляють російські ЗМІ, “виборчі дільниці” для голосування відкриті з 07.00 за київським зимовим часом (8 ранку за московським часом).

В “Центральних виборчих комісіях ДНР і ЛНР” повідомили, що проголосувати на “дільницях” можна буде до 19:00 за київським часом (до 20:00 за московським часом).

Голова так званого Центрвиборчкому “ДНР” Ольга Позднякова зазначила, що на окупованій території Донбасу всі 408 виборчих дільниць розпочали роботу, 153 із них розташовані в Донецьку.

За її словами, на момент відкриття дільниць жодних провокацій і порушень зафіксовано не було.

Позднякова також повідомила, що дільниці для голосування розташовані виключно в ОРДЛО, проголосувати за кордоном або на підконтрольній Україні території Донбасу жителі ОРДЛО не зможуть.

За її словами, перші попередні результати “виборів” будуть озвучені сьогодні, 11 листопада, о 23:00 за київським часом.

Як відомо, на посаду “голови ДНР” претендують п’ятеро людей: нинішній “в. о. керівника ДНР” Денис Пушилін; “суддя народного трибуналу” Олена Шишкіна; “громадянин республіки” Роман Храменков; пенсіонер, колишній “заступник міністра освіти і науки ДНР” Володимир Медведєв і керівник музею бойової і трудової слави ветеранів Афганістану Петровського району Донецька Роман Євстифеєв.

До участі в “парламентських виборах у ДНР” допущені кандидати від сепаратистських громадських рухів “Донецька Республіка” і “Вільний Донбас”.

На посаду “голови ЛНР” претендують чотири кандидати: нинішній “в. о. голови ЛНР” Леонід Пасічник; голова “загальнореспубліканської професійної спілки працівників освіти і науки ЛНР” Олег Коваль; голова Перевальського територіального відділення громадського руху “Луганський економічний союз” Людмила Руснак і голова профспілкової організації “Республіканський профспілка працівників залізничного транспорту Луганської народної республіки” Наталія Сергун.

У виборах депутатів “Народної ради ЛНР” беруть участь кандидати від двох сепаратистських громадських рухів: “Мир Луганщині” і “Луганський економічний союз”.

Нагадаємо, Порошенко закликав мешканців окупованого Донбасу не йти на “вибори” ватажків “ДНР” і “ЛНР”. Президент України наголосив, що Росія робить цей крок тільки для того, щоб обрати вже призначених ними маріонеток.

Гороскоп на 26 лютого від Павла Глоби: Діви будуть надзвичайно енергійні, а Левам не варто реагувати на критику
Гороскоп на середу, 26 лютого 2020 року, обіцяє день, в якому від вас буде потрібно максимум пильності. Ця доба може бути надзвичайно травмонебезпечною. Тому будьте...
Удар нижче пояса: серіал “Свати” припиняють знімати – остаточно і безповоротно
Серіал “Свати” більше не зніматимуть. Така звістка, безмежно сумна для більшості шанувальників серіалу, вже озвучена офіційно. Її повідомив режисер серіалу Андрій Яковлєв в інтерв’ю одному...
Мають погану ауру: які квіти дарують тим, від кого хочуть позбутися
На нашій планеті все так чи інакше пов’язане між собою. Можливо, саме з цієї причини люди здавна помітили, що деякі квіти мають дуже негативну ауру....
Магнітні бурі у березні 2020: коли чекати і як захиститися в найнебезпечніші дні
Як мінімум три масштабні і досить потужні магнітні бурі накриють нашу планету в перший місяць весни 2020. Фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця дали попередній прогноз....
ТОП-3 породи собак, які ідеально підходять для жінок
Собаки вміють знаходити спільну мову як з дорослими, так і з дітьми. Не секрет, що як правило собака обирає собі одного господаря, якому зберігає вірність...