В ОРДЛО стартували “вибори”

199
В ОРДЛО стартували "вибори" - today.ua
Фото:dnr-news.com
Loading...

Сьогодні, 11 листопада, на окупованій території Донбасу проводять так звані вибори.

Як повідомляють російські ЗМІ, “виборчі дільниці” для голосування відкриті з 07.00 за київським зимовим часом (8 ранку за московським часом).

В “Центральних виборчих комісіях ДНР і ЛНР” повідомили, що проголосувати на “дільницях” можна буде до 19:00 за київським часом (до 20:00 за московським часом).

Голова так званого Центрвиборчкому “ДНР” Ольга Позднякова зазначила, що на окупованій території Донбасу всі 408 виборчих дільниць розпочали роботу, 153 із них розташовані в Донецьку.

За її словами, на момент відкриття дільниць жодних провокацій і порушень зафіксовано не було.

Позднякова також повідомила, що дільниці для голосування розташовані виключно в ОРДЛО, проголосувати за кордоном або на підконтрольній Україні території Донбасу жителі ОРДЛО не зможуть.

За її словами, перші попередні результати “виборів” будуть озвучені сьогодні, 11 листопада, о 23:00 за київським часом.

Як відомо, на посаду “голови ДНР” претендують п’ятеро людей: нинішній “в. о. керівника ДНР” Денис Пушилін; “суддя народного трибуналу” Олена Шишкіна; “громадянин республіки” Роман Храменков; пенсіонер, колишній “заступник міністра освіти і науки ДНР” Володимир Медведєв і керівник музею бойової і трудової слави ветеранів Афганістану Петровського району Донецька Роман Євстифеєв.

До участі в “парламентських виборах у ДНР” допущені кандидати від сепаратистських громадських рухів “Донецька Республіка” і “Вільний Донбас”.

На посаду “голови ЛНР” претендують чотири кандидати: нинішній “в. о. голови ЛНР” Леонід Пасічник; голова “загальнореспубліканської професійної спілки працівників освіти і науки ЛНР” Олег Коваль; голова Перевальського територіального відділення громадського руху “Луганський економічний союз” Людмила Руснак і голова профспілкової організації “Республіканський профспілка працівників залізничного транспорту Луганської народної республіки” Наталія Сергун.

У виборах депутатів “Народної ради ЛНР” беруть участь кандидати від двох сепаратистських громадських рухів: “Мир Луганщині” і “Луганський економічний союз”.

Нагадаємо, Порошенко закликав мешканців окупованого Донбасу не йти на “вибори” ватажків “ДНР” і “ЛНР”. Президент України наголосив, що Росія робить цей крок тільки для того, щоб обрати вже призначених ними маріонеток.

Витрати на субсидії скорочують: що очікує на українців взимку
У проекті держбюджету на 2020 рік Кабмін пропонує зменшити державні видатки на виплату субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на 8 мільярдів гривень або 14,5%. Загалом...
Середня зарплата в Україні досягне 12 тисяч гривень
Проект державного бюджету України на 2020 рік передбачає зростання середньої зарплати. Про це під час брифінгу заявила міністр фінансів Оксана Маркарова. За її словами, середньомісячна...
Анастасія Приходько залишила партію Тимошенко: що сталося
Українська співачка Анастасія Приходько зробила несподівану заяву. Стало відомо, що Приходько вирішила зав’язати з великою політикою і повернутися на сцену. Настя опублікувала в соцмережах фото...
Пенсіонери в смартфоні: ПФУ запустив новий сервіс
Пенсійний фонд України (ПФУ) запустив новий електронний сервіс — мобільний додаток «Пенсійний фонд». Відтепер українці мають можливість доступу до електронних сервісів ПФУ в зручному форматі....
“Прос**в п’ять років”: Богдан розповів усе, що думає про Порошенка
Глава Офісу президента Андрій Богдан в своєму нещодавньому інтерв’ю ВВС заявив, що Петро Порошенко не скористався шансом змінити Україну на краще і підвищити рівень життя...
“Перестаралися з корсетом для бабусі”: Повалій зганьбилась на концерті в Білорусі
Одіозна співачка, соратниця колишнього президента-втікача Віктора Януковича Таїсія Повалій, яка тепер живе в Росії, недавно відвідала з концертом білоруське місто Гомель. Під час виступу з...