Є в кожному домі: простий спосіб нормалізувати підвищений тиск

Підвищений тиск - доволі розповсюджена проблема, але нормалізувати його можна за допомогою продуктів, які є в кожному домі. Саме тому гіпертонікам краще не поспішати бігти в аптеку за якимись препаратами - краще для початку спробувати нормалізувати тиск натуральними методами.

Є в кожному домі: простий спосіб нормалізувати підвищений тиск - today.ua

Зокрема, нормалізувати тиск допоможе проста холодна вода. Налийте її в таз і опустіть туди ноги. Таку ванночку треба робити протягом двох хвилин, потім трохи відпочиньте і повторіть ще раз. Якщо немає такої можливості, то потримаєте під холодною водою руки. Потім вмивайтеся холодною водою і покладіть холодний компрес на сонячне сплетіння.

Також при високому тиску ефективним є яблучний оцет. Цей засіб також може бути використаний для компресів. Намочіть в ньому ганчірку і прикладайте до голих стоп ніг. Ця процедура займе всього 15 хвилин.

Ще одне важливе правило при гіпертонії - правильне дихання. Щоб знизити тиск, робіть спеціальні вправи - глибоке дихання. Для цього потрібно лягти, постаратися максимально розслабитися, зробити глибокий вдих і затримати дихання на 10 секунд. Дихати таким чином треба 3 хвилини.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про 7 народних методів нормалізації тиску.