Вакарчук розповів про можливість об’єднання із Зеленським

3181
Вакарчук розповів про можливість об'єднання із Зеленським - today.ua
Фото: news-front.info

Відомий український музикант, лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що не знає про керівника студії “Квартал 95” Володимира Зеленського як про політика.

“Я такого політика не знаю. Я знаю політика з прізвищем Голобородько (головний персонаж серіалу “Слуга народу” Василь Голобородько, якого грає Володимир Зеленський. – Авт.). Це дуже цікавий політик, але .. він не громадянин України… і, на щастя чи на жаль, не може балотуватися”, – заявив Вакарчук.

Співак також уточнив, що у нього “дуже мало знань” про Зеленського.

Раніше другий президент України Леонід Кучма підтримав можливу участь у президентських перегонах фронтмена групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука та шоумена Володимира Зеленського.

“Я вважаю позитивним фактом, що вони спробують трохи розбавити той бомонд – не знаю, скільки там десятків кандидатів буде”, – сказав Леонід Кучма.

За результатами опитування, що проводилося соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI), якби президентські вибори проводилися на цьому тижні, то Юлія Тимошенко отримала би 14%, Петро Порошенко – 8%, Володимир Зеленський – 8%, Анатолій Гриценко – 7%, Юрій Бойко – 6%, В’ячеслав Вакарчук та Олег Ляшко – по 4%.

Нагадаємо, Верховна Рада України має намір перевіряти кандидатів в президенти у психіатра.

загрузка...