Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення

Для того, щоб скинути зайву вагу, схуднути, не обов'язково голодувати та ночувати у спортзалі. Науковці з університету Сент-Луїс поділилися п'ятьма дивними, але дієвими способами, які допоможуть схуднути та не зірватися з обраного шляху.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення - today.ua

ВЖИВАЙТЕ ОЛІЮ

Регулярне вживання оливкової олії дуже дієво допомагає скинути зайву вагу. Так, вченими був проведений експеримент, учасники якого уникали в меню тваринних жирів, замінюючи їх на оливкову олію. Дослідження показало, що вона сприяє зниженню апетиту і кров'яного тиску, а також має протизапальну дію — у людей, які вживали оливкову олію, було зафіксовано підвищення концентрації антиоксидантів в організмі, а також зниження ваги.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення

ЇЖТЕ ТОСТИ

За словами вчених, потрібно вживати цільнозернові тости за годину до сну. Цей метод також тестувався в експериментальному порядку. Зазначається, що після восьми тижнів, протягом яких добровольці їли тости, втрата їхньої ваги склала в середньому два кілограми.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення

ТРЕНУЙТЕСЯ ПЕРЕД ПРИЙОМОМ ЇЖІ

Вчені стверджують, що якщо потренуватися за кілька хвилин до прийому їжі, то це допоможе прискорити метаболізм і схуднути. Якщо вам не подобається ходити до спортзалу, можна просто прогулятися пішки або зайнятися садівництвом. Будь-які фізичні навантаження допоможуть спалити зайві калорії і принесуть користь.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення

ЇЖТЕ ВИДЕЛКОЮ

Так звана виделочна дієта забороняє брати їжу руками, а також іншим столовим приладдям крім вилки. Зазначається, що цей метод дійсно дозволяє скоротити калорійність раціону. Адже він вчить вдумливо вибирати продукти і їсти не поспішаючи. Можна спробувати їсти паличками для китайської їжі. Якщо тримати палички не основною рукою, то процес насичення настане ще швидше, а кількість з’їденої їжі зменшиться.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схудненняРАХУЙТЕ ЖУВАЛЬНІ РУХИ

Щоб швидко і ефективно схуднути, достатньо просто довше жувати. Вчені встановили, що якщо людина замість 12 разів буде жувати їжу 40 разів, то калорійність її раціону харчування знизиться на 12%. Також вони зазначили, що зниження калорійності шляхом ретельного пережовування їжі є одним із найдешевших способів для схуднення.

Вчені назвали п'ять найдивніших способів схуднення

Якщо ви любите солодке, то не варто відмовляти собі у задоволенні, просто їжте їх  зранку. Порція чорного шоколаду задовольняє бажання з’їсти чогось солодкого та вгамовує почуття голоду. Також чорний шоколад захищає серцево-судинну систему, зменшуючи відчуття неспокою і схильність до стресів.

Today.ua повідомляв, що до 27 квітня в Україні триває Великий піст. У цей період варто відмовитися від м’яса, м’ясних продуктів, яєць, молока і молочних продуктів. Проте перед тим як починати постити, необхідно проконсультуватися із лікарем. Дуже важливо не нашкодити своєму здоров’ю.

ДЖЕРЕЛО1news.com.ua