Як нормалізувати артеріальний тиск: вчені назвали корисні продукти

Деякі продукти харчування мають дуже гарний вплив на організм і здоров'я людини. А деякі - навіть здатні нормалізувати артеріальний тиск. До таких висновків дійшли американські вчені.

Як нормалізувати артеріальний тиск: вчені назвали корисні продукти - today.ua

Фахівці назвали продукти, які нормалізують артеріальний тиск. Регулярне вживання такої їжі допоможе позбутися від високого тиску без необхідності приймати будь-які лікарські препарати.

За словами американських вчених, з надлишком солі в організмі активно бореться калій, тоді як натрій провокує підвищення артеріального тиску. Найкращим засобом для боротьби з підвищеним тиском, за висновками експертів, є ​​томатний сік. Вчені повідомляють, що в 120 мл томатного соку міститься 275 мг калію. Таким чином, дорослій людині треба вживати 3500 мг цього напою на добу.

Також на калій багаті банани, капуста брокколі, горіхи, яловичина, куряче м'ясо та риба. Однак надмірне вживання перелічених продуктів може негативно впливати на стан здоров'я. Зокрема, надмірне вживання такої їжі може викликати нудоту, діарею або біль в животі.

Нагадаємо, раніше фахівці в області правильного харчування повідомили про користь популярного на сьогоднішній день продукту – кіноа. У середній порції цієї крупи міститься майже добова норма білків.