Підмітають калюжі: з'явилось відео, як у Черкасах готуються до приїзду Зеленського

Сьогодні, 31 липня, в Черкасах, напередодні приїзда до міста президента України Володимира Зеленського, комунальники "борються" з калюжами за допомогою мітли і совка. Відповідне відео опублікував в Facebook місцевий житель.

Підмітають калюжі: з'явилось відео, як у Черкасах готуються до приїзду Зеленського - today.ua

"Ех, була б зелена фарба - можна і траву пофарбувати. А як ви готуєтеся до зустрічі президента?", - підписав користувач відео.

"Пф, старий армійський спосіб - мітлою розмісти по асфальту калюжу, на сонце випарується", "Ми не шукаємо легких шляхів!", - коментують відео в соцмережі.


Нагадаємо, раніше у Кривому Розі кинулися терміново латати ями на дорогах напередодні візиту президента України Володимира Зеленського. Зокрема, в металургійному районі міста почали ремонтувати дорогу біля в’їзду на парковку Палацу молоді, Криворізького національного університету та цирку. За словами місцевих жителів, комунальники працювали практично цілодобово, ями латали не тільки вдень, але і пізно ввечері. Також в місті почали вимивати дороги, по яких проїде глава держави. Як відомо, президент України Володимир Зеленський народився у Кривому Розі.