Визнав себе винним: Порошенко дав відверте інтерв'ю

П'ятий президент України Петро Порошенко вважає, що головною причиною його низьких рейтингів стало те, що він сконцентрував увагу на болючих, але необхідних реформах, а не на штучній підтримці електоральних симпатій. Таку думку він висловив у інтерв'ю українському інтернет-виданню.

Визнав себе винним: Порошенко дав відверте інтерв'ю - today.ua

Також Петро Порошенко зазначив, що вважає себе не просто політиком, а державним діячем.

"Я людина, яка ці п'ять років не боролася за рейтинги, бо це абсолютно різні речі. Кажуть, що політик бореться за рейтинг, а державний діяч бореться за те, щоб змінити державу. Я точно відношу себе до державних діячів. Якби я кожен свій крок вимірював лайками у ФБ або відсотками рейтингу, жодна з реформ не відбулася б. Жодна! Тому що більшість реформ непопулярні. І це та ціна. Якби перед паном Зеленським зараз стояла Україна 2014...", – сказав Порошенко.

Він також зазначив, що може сказати, в чому він винен.

"Я вам намагаюся пояснити свою позицію. Ви намагаєтеся причепити мені комплекс провини. Якщо вам для інтерв'ю дуже потрібно, щоб Порошенко щось знайшов і сказав, що я винен, то я винен. У комунікаційній політиці. Це було слабке місце. В тому, що ми не захистилися від російської інформаційної агресії. Це було слабке місце. У тому, що ми не захистилися і ви не захистилися від фейкових новин. Тому що у нас не було механізму, ми були не готові до того, що Росія буде використовувати демократичні інструменти для боротьби проти демократії. Я винен. Бо на мені лежало питання безпеки. Я вам сказав, що у мене були помилки і були успіхи в кадровій політиці. Але якщо брати те, що зроблено, то я пишаюся тим, що зроблено, незважаючи на помилки", – заявив п'ятий президент.

Нагадаємо, також Порошенко визнав свою помилку щодо призначенням Гладковського на посаду в РНБО.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua