Втручання у вибори президента: СБУ проводить понад 30 обшуків

Наразі співробітники Служби безпеки України проводять понад 30 обшуків у різних регіонах за фактом втручання у вибори президента, які відбудуться у березні 2019 року. Про це повідомив заступник глави СБУ Віктор Кононенко.

Втручання у вибори президента: СБУ проводить понад 30 обшуків - today.ua
Фото:sharij.net

Він наголосив, що ці обшуки не проходять в жодному партійному офісі.

"У значній частині регіонів нашої держави сьогодні проводиться більше 30 обшуків. Хочу відразу зауважити, що в будь-якому партійному офісі будь-якої політичної сили ніякі обшуки не проводяться. Підставою стала отримана СБУ в межах, визначених законом і компетенцією, інформація про створення злочинної організації з участю і провідною роллю громадян РФ і громадян України, які тривалий час співпрацюють з російськими структурами. Метою є вплив на результати волевиявлення під час голосування на виборах президент України, які мають відбутися 31 березня поточного року", - зазначив Кононенко.

Він також додав, що під час обшуків Службою безпеки України вже було вилучено десятки тисяч доларів США, звітну документацію, розписки про вручення і отримання коштів та інші матеріали, що підтверджують протиправну діяльність.

Раніше повідомлялось, що у Кремлі готують силовий сценарій втручання в українські вибори.