ЗСУ несуть втрати на Донбасі: Зеленський відреагував на загибель дівчини-бійця

"Страшна трагедія – у нас двоє загиблих (на Донбасі. - Авт.). Ми втратили двох наших людей, одну жінку. Дуже шкода. Я напередодні, за день до цього, був саме в цьому місці. І, на жаль, це велика трагедія для всіх українців", – сказав президент України Володимир Зеленський під час візиту до Латвії.

ЗСУ несуть втрати на Донбасі: Зеленський відреагував на загибель дівчини-бійця - today.ua

Воїном, загиблим 15 жовтня на Донбасі від кулі снайпера, стала 36-річна Ярослава Никоненко. Дівчина служила в 101-й окремій бригаді охорони Генерального штабу України. Підрозділ перебуває на передових позиціях в районі операції Об'єднаних сил. Після загибелі Ярослави Никоненко, був оголошений збір коштів для допомоги сім'ї. У загиблої військової 101-ї бригади Генштабу ЗСУ залишилася 13-річна дочка. Збір коштів сім'ї Ярослави оголосила ведуча Яніна Соколова.

ЗСУ несуть втрати на Донбасі: Зеленський відреагував на загибель дівчини-бійця

Нагадаємо, під час переговорів у Мінську Україна поставила представникам "ДНР", ЛНР" і РФ нові жорсткі вимоги щодо Донбасу. Прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер зазначила, що Україна наполягає на розпуску самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", на повне припинення вогню, на забезпеченні ефективного моніторингу ОБСЄ на всій українській території, а також на виведення всіх іноземних збройних формувань.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua