ВООЗ вимагає скасувати карантин: несподіваний заклик головного епідеміолога

Якщо до цього дня у спалахах коронавируса в ВООЗ звинувачували пом'якшення карантину, то тепер закликають до зворотного! Всесвітня організація охорони здоров'я вимагає відмовитися від введення карантинних заходів в світі. Що відбувається насправді?

ВООЗ вимагає скасувати карантин: несподіваний заклик головного епідеміолога - today.ua

У ВООЗ ще зовсім недавно наполягали на закритті на жорсткий карантин майже всіх країн світу, які захлеснула пандемія коронавируса. Але, здається, в організації передумали. Головний епідеміолог ВООЗ Марія Ван Керкхове несподівано для всіх виступила із заявою, в якій назвала неприпустимим вводити суворі карантинні обмеження під час другої хвилі COVID-19.

За словами представниці організації, карантин під час першої хвилі коронавируса привів до таких катастрофічних в економіці всього світу наслідків, що повторно введені обмеження призведуть вже до плачевних результатів.

Марія Ван Керкхове стверджує, що для захисту населення досить буде носіння медичних масок і дотримання соціальної дистанції. Закривати підприємства в рамках боротьби з епідемією коронавируса не є доцільною мірою. ВООЗ вимагає скасувати карантин: несподіваний заклик головного епідеміолога З даного питання виступив також голова ООН. Він назвав рішення про закриття шкіл при карантині «поколінською катастрофою». Антоніу Гутерріш також нагадав про те, що в результаті перекладу левової частки медичних закладів на лікування хворих коронавірусом, було упущено сотні тисяч ракових пухлин, інсультів і інфарктів, припинено лікування важко хворих пацієнтів, в світі все більше людей почали страждати депресією і були повалені в стан важкого стресу.

Карантин позбавив мільйони людей роботи і можливості утримувати свої сім'ї. Над усуненням наслідків жорсткого карантину, впевнений глава ООН, доведеться мати справу ще не один рік після завершення пандемії.

Нагадаємо, у зв'язку з новими результатами епідеміологічних досліджень Україну вирішено по-новому поділити на зони. У ряді регіонів і окремих населених пунктів буде посилено карантинні обмеження.