Володимир Кличко висміяв Порошенка і Зеленського через “допінг контроль”

3137
Володимир Кличко висміяв Порошенка і Зеленського  через "допінг контроль" - today.ua

Український боксер, екс-чемпіон світу Володимир Кличко виступив із пропозицією до кандидатів на посаду президента України пройти тест у Всесвітньому антидопінговому агентстві (World Anti-Doping Agency, WADA). Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогоднішні ранкові новини про здачу “допінг контролю” кандидатами в президенти України мене здивували і трохи розсмішили! (Справді, якби так спортсмени здавали тести на допінг, то були б усі суперменами). Адже кожен зробив це окремо і причому в “своїй лабораторії”. Якщо ви так відкриті і зацікавлені в об’єктивному результаті, то зробіть це за репутаційно перевіреним методом в міжнародній організації World Anti-Doping Agency”, – написав Кличко.

Він також наголосив, що може організаційно допомогти в цьому процесі, “щоб це не виглядало так кустарно”, та закликав “довіритись професіоналам”.

Більш того, Кличко повідомив, що вже надіслав запит про можливість таких тестів в ВАДА.

Як відомо, сьогодні, 5 квітня, Зеленський пройшов медекспертизу на алкоголь і наркотики в приватній лабораторії “Євролаб”

Згодом виявилось, що аналіз крові у кандидата в президенти Володимира Зеленського брав масажист кліники “Євролаб” Владислав Кірякулов, відомий широкому загалу в якості учасника кулінарного шоу “МастерШеф”. Окрім того, Кірякулов знімався у епізоді серіала “Свати-5”.

Також повідомлялось, що аналіз крові здав і чинний глава держави та кандидат в президенти Петро Порошенко.

загрузка...