Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“

Виявилося, що аналіз крові у кандидата в президенти Володимира Зеленського брав масажист кліники "Євролаб" Владислав Кірякулов, відомий широкому загалу в якості учасника кулінарного шоу "МастерШеф". Окрім того, Кірякулов знімався у епізоді серіала "Свати-5".

Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“ - today.ua
Володимир Зеленський

На офіційній сторінці кулінарного шоу його називають "доктором з тонкою душевною організацією", який мріє зніматися у Голівуді.

Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“ Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“ Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“

З 2000 року Кірякулов, який недовчився у Дніпропетровському театральному училищі, знімається в масовках та бере участь в різноманітних телевізійних проектах.

[gallery size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="53118,53119,53120"]

А в медичному центрі "Євролаб" масажист, доктор із загальної гігієни, фахівець з підбору індивідуальних устілок та фельдшер першої категорії займається організацією внутрішніх конференцій.

Аналізи у Зеленського брав масажист та актор зі “Сватів“

Нагадаємо, раніше кандидат у президенти України Володимир Зеленський зробив несподівану пропозицію колишній суперниці на президентських виборах Юлії Тимошенко. Зеленський хоче, щоб вона “стала гарантом його чесних дебатів” з чинним главою держави Петром Порошенком.

Також повідомлялось, що чинний глава держави і кандидат в президенти Петро Порошенко закликав свого опонента Володимира Зеленського в рамках підготовки до дебатів пройти сьогодні, 5 квітня, медичну експертизу.

ДЖЕРЕЛОПрямий