Volkswagen почав приймати попередні замовлення на свій перший електромобіль

939
Volkswagen почав приймати попередні замовлення на свій перший електромобіль - today.ua

Компанія Volkswagen почала приймати попередні замовлення на серійний електромобіль ID.3. Виробництво цієї моделі запустять вже в кінці 2019 року, а перші поставки почнуться орієнтовно з середини 2020 року. Щоб одним із перших стати власником електромобіля від німецького автовиробника, потрібно внести заставу в €1 тис., а повна вартість електромобіля складе близько €40 тис.

Точні характеристики нової моделі поки не відомі, але, з чуток, електромобіль буде оснащений двигуном потужністю 170 л. с., а живитимуть його, залежно від комплектації, батареї на 45, 58 або 77 кВт-год. Запас ходу електрокара складе 330, 420 550 км відповідно. Разом з покупкою водіям обіцяють річний доступ до фірмових зарядних станцій Volkswagen по всій Європі. На думку виробників, ця модель стане третьою найважливішою віхою в історії бренду після знакових моделей Beetle і Golf.

У вартість Volkswagen ID.3. також включено річне користування фірмовими зарядними станціями. Електромобілі особливої версії отримають три комплектації, які будуть відрізнятися оформленням і устаткуванням.

Офіційну презентацію німецького електрокара чекають у вересні у Франкфурті. Протягом найближчих п’ять років німецький бренд має намір презентувати п’ять нових електрокарів.

Раніше повідомлялося, що автомобільний концерн Volkswagen AG, який є найбільшим закордонним виробником автомобілів в Китаї, спільно з компанією Anhui Jianghuai Automobile Co (JAC) інвестують майже 751 млн доларів у будівництво заводу з виробництва електромобілів. Перша модель спільного електромобіля Volkswagen і JAC буде випущена вже в поточному році.

загрузка...