Водіям доведеться здавати аналізи

У нових водійських посвідченнях в обов'язковому порядку буде зазначатися інформація про групу крові, яку братимуть з меддовідки 083/о. Про це нововведення повідомили в сервісному центрі МВС.

Водіям доведеться здавати аналізи  - today.ua

Дана норма буде застосовуватися не тільки при одержанні нових прав, але і при обміні або відновленні раніше отриманих водійських прав. У документі будуть вказувати групу крові та резус-фактор.

Адміністратор сервісного центру МВС вноситиме цю інформацію в новий водійський документ на основі даних, зазначених у медичній довідці 083/о. Довідка входить в комплект документів, які громадянин обов'язково надає сервісному центру МВС для отримання адмінпослуг.

Нагадаємо, українським водіям можуть дозволити замовляти номери на автомобілі через Інтернет у будь-якого виробника, при дотриманні відповідності номерного знака державному стандарту.

Раніше повідомлялося, що в Україні змінилися правила проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів службового призначення, а з 2022 року мають намір відновити практику обов'язкового проходження техогляду особистих автомобілів. Проект закону про це опубліковано на сайті Міністерства інфраструктури. Зазначається, що перший технічний огляд особистих транспортних засобів повинен проводитися через чотири роки після першої реєстрації з подальшим його проходженням кожні два роки.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua