Відправили худнути: пухкого кота не пустили в літак через зайву вагу

У російському аеропорту "Шереметьєво" трапився кумедний інцидент. Кота Віктора, який важить 10 кілограмів, не пустили разом з господарем Михайлом Галіним у літак, бо масса тварини перевищує допустимі нормами авіакомпанії параметри. Вага кота на борту не має бути більшою 8 кг, однак молодий чоловік пішов на обман і перед посадкою показав кота з меншою вагою.

Відправили худнути: пухкого кота не пустили в літак через зайву вагу  - today.ua

Ця хитрість не завадила пасажирам дістатися до пункту призначення, але авіакомпанія позбавила Галіна всіх накопичених миль через порушення правил. Господар вихованця визнав свою провину і заявив, що претензій до перевізника не має.

Після цього інциденту про кота активно заговорили в інтернеті і вирішили йому допомогти. Пухнастим вихованцем зайнявся тренер хокейного клубу "Адмірал" Микола Пронін. Він поганяв Віктора на біговій доріжці, допоміг йому освоїти канат, і навіть спробував силові вправи. Як проходило тренування, тренер кота поділився в Instagram, опублікувавши відповідні фото.

"Від запрошень Миколи Павловича не відмовляються — їх приймають. Волохатий авіамандрівник Віктор сьогодні взяв участь у повноцінному тренуванні", — написали на Instagram-сторінці клубу.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" link="file" ids="93855,93857,93858,93860,93861"]

Тренер розповів, що під час тренування дуже зблизився зі своїм підопічним і він навіть дозволив Віктору такі вольності, про яких його учні хокеїсти навіть і не мріяли.

Раніше Today.ua оприлюднив рейтинг ТОП-5 найбільш агресивних порід собак.

ДЖЕРЕЛО360tv.ru