Вакарчук закликав не сприймати жителів ОРДЛО як людей “другого сорту“

Відомий український музикант, фронтмен групи "Океан Ельзи" і лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав не сприймати жителів ОРДЛО як людей "другого сорту". Про це він розповів в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

Вакарчук закликав не сприймати жителів ОРДЛО як людей “другого сорту“ - today.ua

Святослав Вакарчук розповів про своє бачення того, як зробити так, щоб жителі ОРДЛО захотіли знову стати частиною України.

"Фактор номер один: нам треба на тих територіях, які ми контролюємо зараз, створити казку. Нам треба створити вітрину справжньою вільного життя, де людина відчуває себе гідною, захищеною, має добробут і безпеку. Коли ми покажемо приклад всередині країни, виправимо ситуацію в економіці, коли верховенство права стане не просто словами, а діями, коли до кожної людини будуть ставитися як до найкращого і не буде кращих і гірших, тоді, я впевнений, що люди на непідконтрольних територіях захочуть так чи інакше скоріше з нами об'єднатися", - сказав Вакарчук, зазначивши, що тоді буде набагато легше вирішити ситуацію з Донбасом.

Також він заявив, що не треба забувати, що люди, "які живуть по той бік" (лінії розмежування, - ред.), - це "теж наші люди".

Крім того, лідер "Голосу" додав, що не треба їх сприймати як людей "другого сорту" і потрібно протягнути їм руку допомоги.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук спростував чутки про об’єднання “Голосу” з будь-якими іншими партіями.