Вакарчук представив свою партію “Голос”, з якою піде на парламентські вибори

226
Вакарчук представив свою партію "Голос", з якою піде на парламентські вибори - today.ua

Сьогодні, 16 травня, лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук оголосив про створення власної політичної партії “Голос”. Про це він заявив під час зустрічі біля Національного музею історії України у Києві.

Вакарчук наголосив, що з новою політичною силою піде на вибори до Верховної Ради України.

Крім того, Вакарчук вже представив декількох членів своєї команди – це колишня заступниця міністра економіки Юлія Клименко, колишній голова управління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, доктор та кардіохірург Юрій Соколов, командир роти, яка захищала Донецький аеропорт Андрій Шараскін, громадська активістка та волонтерка, виконувачка обовязків голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках Соломія Бобровська.

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів президента України Святослав Вакарчук оприлюднив відеозвернення до українців, в якому закликав голосувати на виборах президента України не по приколу”, а з розумінням, що авантюризм може призвести до краху України.

“Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його отримують відважні, але і відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не порожні слова, а бажана мета, за яку вони віддавали найдорожче”, – звернувся Вакарчук.

загрузка...