Голосуйте не “по приколу”: Вакарчук звернувся до українців

716
Голосуйте не "по приколу": Вакарчук звернувся до українців - today.ua

Відомий український музикант, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, який раніше заявив, що не збирається йти в президенти цього року, оприлюднив відеозвернення до українців, в якому закликав голосувати на виборах президента України не “по приколу”, а з розумінням, що авантюризм може призвести до краху України.

Своє відеозвернення Вакарчук виклав на своїй сторінці у “Фейсбук”. Відповідний ролик із зверненням опублікований і на YouTube-каналі фронтмена гурту “Океан Ельзи”.

“Вибори президента України для мене не “прикол”. Тисячі наших співвітчизників, у тому числі молодих людей, які віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно вибирати. Пам’ятайте про це. Голосуємо відповідально. Голосуємо не “по приколу”. Не вбивайте мрію”, – закликав українців Вакарчук.

“Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол. Його отримують відважні, але і відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність – не порожні слова, а бажана мета, за яку вони віддавали найдорожче”, – звернувся Вакарчук.

За словами Вакарчука, свобода – це не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичного байдужості”.

Нагадаємо, команда Святослава Вакарчука має намір готуватися до парламентських виборів, які відбудуться восени 2019-го.

“Я хотів би привнести в українську політику якомога більше нових осіб. Влада як така мене не приваблює. У політику мене приводить розчарування нинішнім станом української політики”, – пояснив Вакарчук.

Вакарчук зазначив, що “боротьба з корупцією і перетворення судової системи повинні бути в центрі уваги”.

загрузка...