Вакарчук підтримав проведення позачергових виборів в Раду

260
Вакарчук підтримав проведення позачергових виборів в Раду - today.ua

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив, що його політсила виконає будь-яке рішення Конституційного суду України щодо указу новообраного президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Про це він сказав у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Instagram.

При цьому Вакарчук наголосив, що дотримується позиції, що український парламент повинен бути змінений якумога швидше.

“Після квітневих виборів (президента, — ред.) стара Верховна Рада перестала бути місцем, яке виражає волю народу України. Стара Верховна Рада — це старі правила, це “кнопкодавство”, це прогули. А головне — це робота на інтереси олігархів. Стара Верховна Рада перетворилася в суміш приватних армій. Це потрібно змінити», — сказав він.

За словами Святослава Вакарчука, ще три місяці діяльності Верховної Ради нинішнього скликання — це “ще три місяці за старими правилами”.

“Так не повинно бути. Верховна Рада повинна бути змінена прямо зараз. Змінимо Верховну Раду — змінимо життя кожного українця”, — сказав він.

Він також зазначив, що партія “Голос” пропонує одним з перших законопроектів – закон про деолігархізацію.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Партія #Голос виконає будь-яке рішення Конституційного суду щодо розпуску Верховної Ради. Це справді важливе рішення про наше майбутнє. Стара Верховна Рада – це старі правила, робота на інтереси олігархів. Це треба змінити. Саме тому партія “Голос” пропонує одним з перших законопроектів – закон про #Деолігархізацію. Ще 3 місяці старої ВР – це ще 3 місяці очікування нових правил. Так не має бути. Верховна Рада має бути змінена прямо зараз. #ВР #НоваПолітика #ГолосЗмін

Публикация от Sviatoslav Vakarchuk (@sviatoslav.vakarchuk)

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив, що готовий заступити на посаду прем’єр-міністра України.

загрузка...