Вакарчук отримав найбільший рейтинг довіри українців серед лідерів партій

Згідно з результатами моніторингу електоральних настроїв українців, яке з 20 по 24 червня проводила соціологічна група "Рейтинг", 25% українців довіряють лідеру партії "Голос" Святославу Вакарчуку як політику.

Вакарчук отримав найбільший рейтинг довіри українців серед лідерів партій - today.ua

При цьому партію готові підтримати 8,4% громадян, які мають намір голосувати і визначилися з симпатіями.

"За кілька тижнів ми увійшли в трійку лідерів. Для нас це свідчення того, що українці розуміють і підтримують необхідність справжніх змін в Україні, які Святослав Вакарчук та партія "Голос" втілюватимуть у парламенті,- прокоментувала глава партії Юлія Клименко.

Зазначимо, лідером електоральних симпатій серед політичних сил є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 45,3% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями. Також прохідний бар’єр долають "Опозиційна платформа – За життя" (12,1%), партія "Голос" (8,4%), "Європейська Солідарність" (7,2%) та "Батьківщина" (7,0%).

Вакарчук отримав найбільший рейтинг довіри українців серед лідерів партій

Рівень довіри до президента Володимира Зеленського становить 67% (не довіряють 26%).

У той же час серед лідерів політичних сил відносно вищим рівнем довіри користуються Святослав Вакарчук (25%), Дмитро Разумков (22%), Анатолій Гриценко (21%), Ігор Смешко (21%). Юрію Бойку довіряють 20%, Юлії Тимошенко – 17%, Петру Порошенку – 15%. Лідерами недовіри є Петро Порошенко та Олег Ляшко, яким не довіряють по 80% опитаних.

Як повідомляв Today.ua, “Голос” пропонує прив’язати заробітню платню депутатів до ефективності роботи, забезпечивши їм гідну “компенсацію”, у той же час штрафувати за пропуски та неучасть у голосуваннях.