В Україні залишились без світла майже 50 населених пунктів через негоду

Сьогодні, 11 березня, в Україні майже півсотні населених пунктів залишились без світла через негоду. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

В Україні залишились без світла майже 50 населених пунктів через негоду - today.ua
Фото:РБК-Украина

Зазначається, що через негоду в Україні на ранок 11 березня знеструмлено 47 населених пунктів в п'яти областях.

Повідомляється, що в результаті шквалистого вітру та спрацювання системи захисту ліній електропередач залишаються знеструмленими 47 населених пунктів: у Львівській області - 19, у Київській - 12, у Житомирській - 12, у Луганській - 3, у Чернівецькій - 1.

Також повідомляється, що в Одесі через вітер зруйнувалася частина стіни новобудови, в результаті чого людина похилого віку отримала травми. Також у селі Іванівка Теребовлянського району Тернопільської області впала металева водонапірна вежа, яка перебувала на стадії будівництва.

Крім того, в результаті поривів вітру залишаються пошкодженими дахи 75 будівель житлової та соціальної сфери. При цьому початково було пошкоджено 108 будівель, а згодом відновлено 33.

Нагадаємо, у неділю, 10 березня, у Вінниці загинула 11-річна дівчинка, на яку впало дерево. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство) з поміткою "нещасний випадок" Кримінального кодексу України.