В Україні почнуть боротися з коронавірусом по-новому: Кабмін представили план

Автор: Лобанова Єлизавета

Коронавірус в Україні охопив вже 81 957 осіб. У зв'язку з ростом захворюваності, уряд вирішив внести певні зміни в стратегію боротьби з пандемією COVID-19.

В Україні почнуть боротися з коронавірусом по-новому: Кабмін представили план - today.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що уряд вводить щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС і збільшує норму щоденних ПЛР-тестів до 30 тисяч. Також планується створення системи відстеження контактних осіб шляхом опитування.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що дуже важливо, щоб всі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції відповідно до встановлених правил через використання програми "Дій вдома".

На сьогоднішній день на самоізоляції знаходиться більше 28 тисяч активних хворих COVID-19 і майже 100 тисяч контактних осіб. В середньому, на кожен випадок налічується по 4-5 контактних осіб.

Популярні зараз

Українців закликають відмовлятись від пенсії у 60 років

Прем'єр доручив Державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій опрацювати механізм відрядження епідеміологів, збільшити кількість ліжкомісць з піднесеним киснем в лікарнях другої хвилі прийому хворих з коронавірусом, а Міністерству цифрової трансформації щодня надавати інформацію про кількість установок додатка "Дій вдома".

Найнебезпечніша ситуація по захворюваності зараз зберігається у Львівській, Івано-Франківській, Харківській та Чернівецькій області. Глава МОЗ розповів, що всього 10 237 ліжок вже готові для прийому хворих. З них налічується 851 ліжко для реанімації і 1 442 апарати штучної вентиляції легенів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За інформацією німецької медассоціаціі Marburger Bund, в світі починається друга хвиля пандемії коронавіруса COVID-19.

Раніше прогнозувалося, що в жовтні-листопаді розпочнеться ще один пік захворюваності, який співпаде з сезонними епідеміями грипу та інших простудних захворювань.

Головне