В “Укравтодорі” повідомляють про “жовтий” рівень небезпечності на дорогах

226
В "Укравтодорі" повідомляють про "жовтий" рівень небезпечності на дорогах - today.ua

Станом на сьогодні, 4 січня, в Україні забезпечено проїзд дорогами державного значення. Про це повідомляє прес-служба”Укравтодору”.

Станом на восьму годину ранку невеликий сніг спостерігався на території західних областей, в інших регіонах – без опадів.

На перевальних ділянках автодоріг в Львівській області, Торунському та Вишківському перевалах – сніг. Стан покриття на більшості перевалів засніжений, на решті доріг покриття мокре.

Стан покриття на дорогах державного значення в Волинській, Івано-Франківській, Львівській та Луганській областях характеризується як засніжений. У Рівненській області на дорогах місцями ожеледиця.

В “Укравтодорі” попереджають водіїв про те, що 4 січня в Одеській та Миколаївській областях пориви вітру досягатимуть 15-20м/с. На автодорогах України очікується ожеледиця.

Внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях ускладняться погодні умови: вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, вітер посилиться до 15-20 м/с, місцями в Приазов’ї – до 25 м/с, очікуються також хуртовини, в окремих районах – налипання мокрого снігу та ожеледиця, приріст снігового покриву до 15-20 см. Снігопади припиняться завтра вдень, 5 січня.

В “Укравтодорі” зазначили, що такі погодні умови відповідають І рівню небезпечності (жовтий). Вони можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту, до ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.

Нагадаємо, в ДФС зробили важливе роз’яснення українцям про те, що відтепер не потрібно чекати цілий рік, щоб продати автомобіль на єврономерах, який пройшов процедуру легалізації за зниженими ставками акцизного податку.

загрузка...