В Раді пропонують ще одну дату інавгурації Зеленського

270
В Раді пропонують ще одну дату інавгурації Зеленського - today.ua

Народний депутат Верховної Ради від фракції БПП Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення урочистого засідання українського парламенту, присвяченого складенню присяги новообраним президентом Володимиром Зеленським. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради.

Так, сьогодні, 10 травня, був зареєстрований проект №10270-4 “Про проведення Верховною Радою України урочистого засідання з нагоди складення присяги Українському народові новообраним Президентом України 1 червня 2019 року”.

Зазначається, що Верховна Рада вже отримала відповідний проект, і наразі його передано на розгляд керівництва.

Як відомо, 30 квітня ЦВК офіційно оголосила Зеленського переможцем президентських виборів. За даними ЦВК, у другому турі за Зеленського проголосували 13 541 528 виборців, що становить 73,22%, за Петра Порошенка – 4 522 450 виборців, що становить 24,45%. 3 травня офіційні результати виборів президента опублікували у “Голосі України”.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Віталій Купрій запропонував перенести дату інавгурації, щоб вона не співпадала з Днем пам’яті жертв політичних репресій. Нардеп Купрій зареєстрував у Верховній Раді проект постанови №10270-2, яким дата інавгурації обраного президента Володимира Зеленського призначається на 20 травня 2019 року.

При цьому сам Володимир Зеленський на зустрічі з керівниками фракцій Верховної Ради 4 травня 2019 року запропонував дату інавгурації 19 травня.

загрузка...