В Офісі Зеленського прокоментували участь дітей у новорічному зверненні президента

Новорічне привітання Володимира Зеленського за участю дітей українці в більшості своїй оцінили позитивно, але є й ті, хто вважає, що дітей на знімальному майданчику експлуатували до глибокої ночі, і їх участь у відео розцінили як маніпуляцію. В Офісі президента розвіяли всі чутки з цього приводу.

В Офісі Зеленського прокоментували участь дітей у новорічному зверненні президента - today.ua

Заступник глави Офісу президента Михайло Подоляк запевнив, що в новорічному ролику президента Володимира Зеленського діти брали участь на законних підставах. Напередодні проходив кастинг, в якому відбирали дітей 5-8 років для зйомок в "новорічній рекламі".

Зйомки проходили з дотриманням всіх процедур, прописаних в українському законодавстві. Зокрема, були отримані письмові дозволи від батьків на зйомку їхніх дітей.

Знімали новорічне привітання президента 27 грудня в Маріїнському палаці і на площі перед ним. Дітей на майданчик запросили ненадовго і зняли швидко з ними ті епізоди, де вони за сценарієм повинні були знаходитися в кадрі. Ні з боку дітей, ні з боку батьків, ніяких претензій до зйомок не було. Подоляк заперечив інформацію про те, що зйомки тривали до 3 години ранку і діти весь цей час перебували на знімальному майданчику.

Деякі українці розкритикували привітання Зеленського, оскільки весь сенс ролика полягав в присутності великої кількості дітей, яким глава держави давав обіцянки. При цьому, з 70% українців, які дивилися новорічне привітання президента Володимира Зеленського, 43% оцінили його позитивно, нейтрально - 35%, негативно - 21%.

Раніше повідомлялося, що сам Володимир Зеленський зустрічав Новий рік в карпатській резиденції "Синьогора".

ДЖЕРЕЛОglavred.info