У Зеленського розповіли, де президент зустрічатиме Новий рік

Володимир Зеленський зустрічатиме Новий рік у Карпатах, в президентській резиденції. Про це повідомив журналістам глава Офісу президента Андрій Єрмак.

У Зеленського розповіли, де президент зустрічатиме Новий рік - today.ua

Відомо, що президентська резиденція розташована на території національного природного парку "Синьогора". Вона знаходиться неподалік від населеного пункту Гута Івано-Франківської області.

"Володимир Зеленський зустріне Новий рік у Гуті", - поділився Андрій Єрмак.

Своєю назвою резиденція зобов'язана горах Горганам, які її оточують. Найвища з них зветься Сивуля: її вершина вкрита камінням, яке влітку (очевидно, через якісь лишайники, що там ростуть) має синюватий відтінок.

"Синьогора" була побудована у 2001 році, за часів президента Леоніда Кучми. Вона розташована у важкодоступному (що добре для президентської охорони) та екологічно чистому місці.

У Зеленського розповіли, де президент зустрічатиме Новий рік У зв'язку з тутешньою екологією розповідають цікавий факт. Невдовзі після того, як "Синьогору" побудували, там побувала німецька делегація. Наші похвалилися перед німцями винятковою чистотою цього місця. Мовляв, тутешню воду можна пити прямо зі струмка. Педантичні гості не повірили та навіть обурилися: як у теперішній час можна пити воду з відкритого джерела? Проте воду на пробу, на всякий випадок, узяли. Лабораторні дослідження підтвердили: тутешня вода дійсно не містить ніяких шкідливих домішок - лише корисні для організму мінерали, і її можна спокійно пити прямо з джерела.

До речі, саме тут, в "Синьогорі", зустрічав 2019 рік Петро Порошенко, який тоді ще був президентом.

Чи буде Володимир Зеленський зустрічати Новий рік в Карпатах із родиною, про це Єрмак нічого не сказав. Втім, можна припустити, що це так, адже Новий рік - свято сімейне.

Нагадаємо, дружина президента Олена Зеленська розповіла, чи піде її чоловік на другий президентський термін. Вона каже, що Володимир, очевидно, може на це піти, якщо вирішить, що не встиг завершити розпочаті в країні перетворення.

ДЖЕРЕЛОukranews