В “день тиші” перед виборами українцям все-одно “покажуть” Зеленського

311
В "день тиші" перед виборами українцям все-одно "покажуть" Зеленського - today.ua

У суботу, 30 березня, в так званий “день тиші” перед виборами, коли напередодні дня голосування законом забороняється передвиборча агітація, у сітці загальнонаціонального українського телеканалу “1+1” присутні кілька програм за участю студії “Квартал-95, де фронтменом є комік Володимир Зеленський, який бере участь у виборчому процесі як кандидат на найвищу посаду в країні.

Про “велику кількість Зеленського” напередодні волевиявлення у Фейсбуці повідомив журналіст Роман Шрайк, який виклав скрін телевізійної програми каналу.

“Ось так виглядає Ва-банк”, підписав програму каналу журналіст.

У сітці каналу забито три передачі, пов’язані зі студією “Квартал-95”, новини, а також повтор документального фільму про 40-го президента США, політика та актора Рональда Рейгана.

“Якщо не в курсі, Рейгана там озвучує Зеленський”, – зауважив Роман Шрайк.

У коментарях користувачі відзначили, що в програмі каналу, який належить олігарху Ігорю Коломойському, все-таки замало Зеленського, висловивши надію, що він проведе і новинну програму “ТСН”

Інші телеглядачі зазначили, що на “1+1” постійно, по суботах, “крутять” програми “Кварталу”.

Також коментатори з хорошою пам’яттю відзначили, що в 2016 році, ще до виборів президента США, один з один відомих українських політиків написав про “маргінала” Трампа. Але Дональд Трамп зумів виграти виборчі перегони, і через три місяці це компрометуюче повідомлення державному діячеві довелося “знищувати” з соцмережі. “Так що…”, – відзначили в соцмережі, натякаючи на можливе видалення даного повідомлення в разі перемоги на виборах Володимира Зеленського.

Зазначимо, що в сам день виборів, у неділю, 31 березня, канал 1+1 також починає своє мовлення з гумористичного шоу виробництва студії “Квартал 95” – “Розсміши коміка. Діти”.

Нагадаємо, за хвилину до Нового року на телеканалі 1+1 шоумен, продюсер і комік Володимир Зеленський заявив, що балотуватиметься в президенти України. Його виступ показали замість традиційного новорічного привітання глави держави Петра Порошенка.

Також ми писали про те, що Ігор Коломойський, власник телеканалу, заперечує всіляке фінансування Володимира Зеленського як кандидата в президенти.

загрузка...