Уряд зобов'язав ЖЕКи повертати споживачам кошти за неякісні послуги

У середу, 5 червня, Уряд на своєму засіданні затвердив порядок перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період ненадання або ж надання неякісної послуги. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Уряд зобов'язав ЖЕКи повертати споживачам кошти за неякісні послуги  - today.ua

За словами віце-прем’єр-міністр Геннадія Зубка, новий порядок встановлює чіткі взаємовідносини з управителем та дозволяє уникнути непорозумінь в частині нарахування плати, дозволяючи мешканцям сплачувати лише за фактично спожиті послуги.

Окрім того, він дає право зменшити рахунки у разі неякісної послуги або її ненадання, – підкреслив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Зокрема, за період ненадання або надання послуги невідповідної якості визначаються умови та терміни здійснення перерахунку управителем будинку, визначаються вимоги щодо підтвердження обсягів фактично наданих послуг та понесених витрат.

Окрім того, встановлюються особливості здійснення перерахунку за технічне обслуговування і енергопостачання ліфтів, а також утримання, обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем тощо.

Геннадій Зубко наголосив, що в Україні вже створено усю необхідну правову базу для впровадження ринку управителів житла та, найголовніше, створено можливість для співвласників багатоквартирних будинків ефективно розпоряджатися своїм майном, сплачуючи справедливу вартість за надані послуги.

Як повідомляв Today.ua, раніше Зубко радив споживачам не сподіватися на зниження цін на газ, натомість контролювати обсяги споживання.

У той же час Кабінет міністрів прийняв постанову, яка зобов’язує НАК “Нафтогаз України” не підвищувати ціни на "блакитне паливо" для населення.

Київстар може повністю відключити зв'язок у великому обласному центрі України
Київстар попередив абонентів в одному з великих обласних центрів України про можливе відключення мобільного зв'язку. Причиною стали вимоги місцевого в...
Наймодніша вечірня зачіска 2021 в домашніх умовах
Підготуватися до випускного, весілля або будь-якого іншого святкового приводу можна навіть без походу у салон краси. Є зачіски, які можна зробити в до...
Дружина Віктора Павлика розповіла, на скільки схудла через тиждень після пологів
Молода дружина Віктора Павлика тиждень тому, 15 червня, стала вперше мамою. На світ з'явився здоровий хлопчик, якому зоряна пара дала ім'я Міша. Зі св...
Смартфони Samsung масово гальмують і перегріваються: користувачам назвали причину
Користувачі смартфонів Samsung, виготовлених в Індії, почали масово скаржитися на збої в роботі моделей Galaxy серій “М“ і “А“. Справа в тому, що прис...
Дочка Ольги Сумської похвалилася фігурою в купальнику після народження двох дітей
Дочка Ольги Сумської пішла по маминих стопах і знайшла себе в акторській кар'єрі. Також їй пощастило зустріти свою любов серед колег, як і її матері. ...