Укрзалізниця збільшує вартість квитків на території декількох областей

Одеська залізниця проіндексує вартість проїзду пасажирів у поїздах приміського сполучення для приведення тарифів до єдиного рівня. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Укрзалізниця збільшує вартість квитків на території декількох областей - today.ua

Повідомляється, що з п'ятниці, 7 червня, на 15,2% зростуть тарифи на території виробничого підрозділу "Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень" у межах Херсонської області.

У свою чергу, з вівторка, 11 червня, також зростуть тарифи вже на територіях виробничих підрозділів "Шевченківська дирекція" та "Знам’янська дирекція залізничних перевезень" у межах Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей.

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні буде встановлена від 11 грн на перші 5 км до 50 грн на 320 км, залежно від відстані поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років становитиме 75% від вартості повного квитка.

Студенти користуватимуться 50% пільгою.

Також повідомляється, що 16 категорій громадян, серед яких пенсіонери, особи із інвалідністю, сироти, учасники бойових дій тощо користуються правом безоплатного проїзду.

Основними причинами перегляду тарифів у приміському залізничному сполученні перевізник називає невідповідність тарифів справжнім витратам, зростання цін на енергоносії та низький рівень компенсацій за перевезення "пільговиків".

З 1 червня УЗ вже підвищила вартість проїзду пасажирів у поїздах приміського сполучення по території Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень на дільницях: Одеса – Вапнярка, Одеса – Балта, Одеса – Білгород-Дністровський, Одеса – Березівка, Подільськ – Любашівка, Рені – Етулія та ін.

Як раніше повідомляв Today.ua, “Укрзалізниця” підняла ціни на постільну білизну та напої. Комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах – 50 грн (з ПДВ). До подорожчання ціна білизни становила 30 грн. Єдина ціна на чай, каву або пляшку води об’ємом 0,5 л тепер становить 10 грн.

Нагадаємо, у 2019 році “Укрзалізниця” має намір двічі підвищити тарифи на пасажирські перевезення.

Смартфони Samsung масово гальмують і перегріваються: користувачам назвали причину
Користувачі смартфонів Samsung, виготовлених в Індії, почали масово скаржитися на збої в роботі моделей Galaxy серій “М“ і “А“. Справа в тому, що прис...
Дочка Ольги Сумської похвалилася фігурою в купальнику після народження двох дітей
Дочка Ольги Сумської пішла по маминих стопах і знайшла себе в акторській кар'єрі. Також їй пощастило зустріти свою любов серед колег, як і її матері. ...
Відкриття ринку землі: в НБУ назвали вимоги для отримання кредитів на покупку ділянок
Ринок землі в Україні відкриється вже з 1 липня, і в НБУ назвали вимоги до майбутніх позичальників, що планують взяти кредит на купівлю землі, або під...
В Україні рекордно низький урожай черешні: імпортні ягоди коштують дешевше
Черешня в цьому році не вродила. За словами фермерів, такого поганого врожаю ягоди вони не бачили останні 10 років. Причиною стали весняні заморозки. ...
Переможниця “Холостяк“ Ганна Богдан висловилася про зраду хлопця з найкращою подругою
“Холостяк“ Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан все ще викликають шалений інтерес у публіки. Пара нечасто з'являється в соціальних мережах, а л...