”Укрзалізниця” потрапила в скандал із Бориспільським експресом

2045
"Укрзалізниця" потрапила в скандал із Бориспільським експресом - today.ua

“Укрзалізниця” потрапила в черговий скандал через експрес до Борисполя, на який надходить все більше скарг. Один із пасажирів експресу “Київ-Бориспіль” розмістив на своїй сторінці в Facebook публікацію, в якій розповів про свою невдалу подорож.

Чоловік розповів, що спроба поїздки в аеропорт на Бориспільському експресі обернулася для нього неприємностями. Справа в тому, що на вході до 14-ї платформі поставили близько шести терміналів для оплати карткою за квитки, які знімали гроші, але квитки не видавали.

“Пасажири, яким залишалося п’ять хвилин до поїзда, не могли сісти у вагони через відсутність квитків. Дівчина-адміністратор нічого не могла зробити, нервувала, стояла бліда”, – розповідає Богдан.

Богдан Гайдук пише, що до часу посадки на платформі скупчився натовп розлючених пасажирів з “мегасумками”, які намагалися штурмом взяти “гіперлуп”. Причому температура повітря була нестерпна – близько 35 градусів. А наступний потяг за розкладом повинен прийти тільки через годину. У такій ситуації він прийняв рішення утриматися від поїздки на експресі “Укрзалізниці”.

“Коротше, в черговий раз наші зуміли довести, що який би сучасний транспорт не запускали – виходить лоховоз”, – пише обурений пасажир.

У прес-службі “Укрзалізниці” повідомили, що в середньому експрес «Київ — Бориспіль» обслуговує близько 2 тисяч пасажирів на добу. В цілому з моменту запуску було виконано 7788 рейсів, а пасажиропотік склав майже 270 тисяч пасажирів.

Раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” відкрила онлайн-покупку квитків на усі поїзди в напрямку Польщі.

загрузка...