Українцям показали, в яких умовах утримується винуватиця ДТП у Харкові Олена Зайцева

7993
Українцям показали, в яких умовах утримується винуватиця ДТП у Харкові Олена Зайцева - today.ua

Засуджена за смертельну ДТП у Харкові Олена Зайцева досі перебуває у СІЗО. У мережі з’явилися фотографії камери, в якій утримують обвинувачену. Їх опублікував правозахисник Дмитро Удачін на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, крім Зайцевої в камері №400 перебувають ще три людини. У приміщенні є невеликий телевізор, електричний чайник, вода, душ, туалет і засоби особистої гігієни. Всюди чисто та зроблено ремонт.

Огляд камери проводився 5 квітня. Дмитро Удачін був у супроводі помічника народного депутата Сергія Мельничука Миколи Маслія, а також правозахисника Руслана Єременко.

Нагадуємо, 26 лютого Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву і Геннадія Дронова до десяти років позбавлення волі. Крім того, їх зобов’язали виплатити майже 8 млн грн сім’ям загиблих і постраждалих в результаті аварії. Після оголошення вироку Зайцева та Дронов подали апеляційны скарги на вирок суду першої інстанції. Інтереси обвинуваченої тепер представляє Юлія Плетньова, Геннадія Дронова захищає у суді Сергій Перепелиця.

У четвер, 4 квітня, справу Олени Зайцевої та Геннадія Дронова було повернуто до суду першої інстанції для ознайомлення обвинуваченої з матеріалами кримінального провадження. Як з’ясувалося, Олена Зайцева ознайомилася з матеріалами кримінального провадження лише частково (тільки з першим томом, а їх 13. – Ред.). Тому суддя Харківського апеляційного суду Володимир Протасов прийняв рішення повернути матеріали кримінального провадження для ознайомлення у повному обсязі.

загрузка...