Українцям нагадали про перехід на “зимовий“ час

У ніч на 28 жовтня Україна перейде на "зимовий" час.

Українцям нагадали про перехід на “зимовий“ час  - today.ua

Багато з вас погодяться, що щорічне переведення годинників на "зимовий" час негативно впливає на здоров'я людей: викликає стрес, негативно впливає на фізичний і психологічний стан людини, погіршується самопочуття, знижується імунітет, порушується сон.

Сезонне переведення годинників регламентується постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509 про порядок обчислення часу на території України.

Відомо, що Верховна Рада України ще з 2011 року намагається внести поправки у законопроект "Про зміну порядку обчислення часу" і прийняти рішення про скасування переходу на "зимовий" час.

Є надія, що слідом за Євросоюзом Україна повернеться до цього питання і відмовиться від сезонного переведення годинників.

Як уже повідомляли Today UA, 2019 рік стане останнім, коли в Європейському союзі повністю відмовляться від сезонного переведення годинників.

Можливо, у ніч з 27 на 28 жовтня 2018 року українці востаннє переведуть стрілки на годину назад.

Медики попереджають, що в перехідний період у багатьох погіршується травлення, знижується апетит. Тому рекомендують на пару тижнів поміняти свої харчові звички. Бажано обмежити вживання вина, пива, горілки, виключити консерви, копченості, жирне м'ясо. А тим, хто любить страви із свинини та гусака, можна перейти на дієтичне м'ясо: перепелів, індичку, кролятину або курку.