Українці зможуть швидко перевіритись на коронавірус: в аптеках з'являться тести

Автор: Оксана Житнюк

В українських аптеках з'являться експрестести на виявлення коронавірусу COVID-19. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Українці зможуть швидко перевіритись на коронавірус: в аптеках з'являться тести - today.ua

Так, на даний момент відомо, що в Україну з Копенгагена вилетіли додатково 50 систем. Кожна з них призначена для перевірки сотні зразків.

В аптеки ця партія тестів спрямовуватися не буде, але вони зможуть закуповувати їх самостійно. Однак перевірка - "задоволення" не з дешевих. Один тест на коронавірус буде коштувати близько 350 гривень.

Ляшко також розповів, що на цьому тижні тести для виявлення коронавируса будуть направлятися в обласні лікарні, тоді як на сьогоднішній день всі аналізи проводяться тільки в столичних лабораторіях.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В першу чергу тестсистеми буде доставлено в Дніпропетровську і Одеську області. Пріоритетними залишаються Закарпатська, Львівська та Чернівецька області.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Україні зафіксовано лише один випадок зараження коронавірусом. При цьому звернень до лікарів через наявність симптомів, що схожі на коронавірус, було вже 40. Наразі в українських лабораторіях перевіряють чотири зразки, взяті у людей, яких підозрювали в наявності коронавірусу.