Українці стали частіше купувати квартири

Автор: Лобанова Єлизавета

У Міністерстві юстиції повідомили, що за третій квартал 2018 року в Україні збільшилася кількість угод з нерухомістю. З червня по вересень нотаріуси підписали 180,3 тис. угод про придбання нерухомого майна, що на 10% більше, ніж за такий самий період у минулому році.

Українці стали частіше купувати квартири  - today.ua
Фото:cvetu.com.ua

Відомо, що більшу частину контрактів складають договори купівлі-продажу квартир. Державні нотаріуси оформили 14,2 тис. договорів з нерухомістю, приватні - 166,9 тис.

Останнім часом в Україні падають ціни на вторинну нерухомість. Незважаючи на зниження цін, люди все частіше купують квартири у нових будинках.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Станом на жовтень 2018 року, середня вартість квартир у новобудовах Києва становить 24994 грн./кв. м. За рік середня вартість 1 кв. м. квартир у столиці збільшилася на 7,2%.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів прийняв рішення розблокувати фінансування програми "Доступне житло". Взяти участь у державній програмі мають право громадяни, які перебувають на квартирному обліку та які протягом останніх 3 років не мають власного житла.