Українським мобільним операторам можуть заборонити включати у тариф деякі послуги

Українським мобільним операторам хочуть заборонити включати до тарифу послуги, які не стосуються зв'язку – наприклад, доступ до відео або музики та інших можливостей. Так, профільна Нацкомісія запропонувала Кабміну ввести заборону на підключення послуг, які не входять до тарифу, якщо абонент не давав на це згоди.

Українським мобільним операторам можуть заборонити включати у тариф деякі послуги - today.ua

Зокрема, пропонується розділити послуги зв'язку і послуги доступу до контент-ресурсів. Згода може бути в формі голосового повідомлення оператору, текстового підтвердження або через набір коду.

"Контент-ресурси – це платна інформаційна, довідкова, розважальна або інша послуга. Саме на ці послуги введуть згоду для їх отримання", – йдеться у матеріалі українських ЗМІ.

Якщо на рахунку абонента немає грошей, або ж сума менше граничної (визначається договором), то мобільний оператор не має права знімати гроші за послуги. Також абонент може відмовитися від послуг, які йому не потрібні, зателефонувавши оператору, відправивши текстове повідомлення або код підтвердження.

У проекті постанови Нацкомісії чітко вказано "не надавати споживачам послугу, яку вони не замовляли, і згоду на отримання якої вони не давали".

Нагадаємо, Vodafone відновлює зв’язок на Донбасі, витісняючи місцевого мобільного оператора.