Українських водіїв будуть штрафувати і позбавляти прав по-новому

В Україні хочуть кардинально змінити Правила дорожнього руху. Стало відомо, що глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков збирається з 2020 року посилити правила безпеки на дорозі, а саме: поріг перевищення швидкості знизити, а систему штрафів за перевищення швидкості кардинально змінити. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Українських водіїв будуть штрафувати і позбавляти прав по-новому - today.ua

- Нам потрібно спільно з МВС доопрацювати автоматичну фото - і відеофіксацію, - каже міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У Авакова також вважають, що збільшення штрафів за швидку їзду різко знизить аварійність на дорогах. Зараз цей штраф становить від 255 до 510 гривень. І планують за перевищення швидкості на 50 км/год позбавляти водійських прав на 6 місяців.

Як показує світовий досвід, в будь-якій країні збільшення сум штрафу ефективно тільки півроку.

Також наголошується, що в ході реформи МВС і ліквідації ДАІ буде створена окрема дорожня поліція.

Заступник глави Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що з жовтня 2018 року патрульні склали понад 302 тисячі протоколів за перевищення швидкості.

Раніше юристи організації "Дорожній адвокат" попередили українських водіїв, що хвилинна зупинка на паркомісці для інвалідів обійдеться дуже великим штрафом.

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com