Україна та Угорщина вийшли на шлях примирення – Клімкін

127
Україна та Угорщина вийшли на шлях примирення - Клімкін - today.ua
Фото:Капитал

Відносини між Україною та Угорщиною налагоджуються, і Будапешт налаштований на подальший процес примирення. Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін після участі у міністерській зустрічі НАТО в Брюсселі.

“Я вважаю, що після консультацій, які відбулися на цьому тижні, ми на висхідній траєкторії, є серйозні питання для подальшої дискусії. Але ми розуміємо, що можемо зробити, наші угорські колеги зрозуміли, що в нас є послідовна позиція: ми будемо, з одного боку, відстоювати наші інтереси, а з іншого – робити все, щоб допомогти угорській громаді», – сказав Клімкін.

Він зазначив, що під час сьогоднішнього засідання глава МЗС Угорщини Петер Сійярто запевнив, що налаштований налагодити стосунки двох країн.

“Я вважаю, що ця дискусія на сьогодні є достатньо продуктивною, післязавтра розкажу після нашої зустрічі з угорським міністром закордонних справ у Мілані. Але навіть сьогодні він, коли виступав під час міністерського засідання, також сказав, що у нас буде реальний прогрес”, – додав Клімкін.

Раніше прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявляв, що будь-які домовленості із чинною українською владою неможливі. 

Нагадаємо, Будапешт не засуджує дії Росії в Азовському морі по відношенню до українських кораблів.

загрузка...