Україна отримала ударні турецькі безпілотники, – Порошенко

266
Україна отримала ударні турецькі безпілотники, - Порошенко - today.ua

Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) повідомив, що Україна отримала турецькі ударні безпілотники Bayraktar TB2. Порошенко додав, що вже незабаром відбудуться випробування нового потужного ударного безпілотного комплексу Bayraktar TB2 про постачання якого Україні вдалося домовитися з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Президент України впевнений, що турецькі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА) Bayraktar TB2, основне завдання яких – розвідка, істотно посилять обороноздатність країни.

Відомо, що Bayraktar TB2 має корисне бойове навантаження в 150 кг, може нести на собі невелике ракетне озброєння, але одне з основних його завдань – це розвідувальна мета, оскільки він має більшу дальність застосування. У командуванні ЗСУ відзначили, що перед тим, як турецький безпілотник Bayraktar TB2 потрапить до ЗСУ, оператори цих дронів повинні пройти відповідну підготовку.

Раніше в Україні успіхом завершилися випробування модернізованого і вдосконаленого безпілотного авіаційного комплексу Spectator-М1. Як повідомили в “Укроборонпромі”, комплекс отримав новий тепловізор, більш досконалу станцію управління. Також інженери домоглися зменшення ваги БПЛА, що дозволяє безпілотнику довше знаходиться в повітрі.

загрузка...