У Зеленського відреагували на блокування YouTube-каналу

336
У Зеленського відреагували на блокування YouTube-каналу - today.ua

У штабі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського повідомили, що їм поки не відомі причини блокування YouTube-каналу Зеленського. Правда, шоумен Зеленський розраховує, що проблема буде вирішена найближчим часом.

“За час передвиборчої кампанії наші сторінки так часто намагалися заблокувати, прослухати, заборонити, що у нас вже виробився імунітет на такі речі. Так що не переживайте, ви встигнете подивитися новий випуск”, – йдеться в повідомленні штабу Володимира Зеленського в Telegram-каналі .

Відзначається, що передвиборчі ролики кандидата в президенти України Володимира Зеленського доступні для перегляду на офіційному каналі студії «Квартал 95».

За результатами соцопитування, яке провів міжнародний дослідницький центр BURI-Україна (The Belgium-Ukraine Research Institute, Бельгія), якби вибори до Верховної Ради проходили в найближчу неділю, то шанси на проходження в наступний склад парламенту є у таких партій: «Слуга народу» Володимира Зеленського (18,0%), «Батьківщина» Юлії Тимошенко (14,9%), «Опозиційна платформа – За життя» Вадима Рабиновича і Юрія Бойка (14,5%), «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (9 , 1%), «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, Дмитра Добродомова та Андрія Садового (6,1%).

загрузка...