У Зеленського починають готуватись до позачергових місцевих виборів

Дострокові місцеві вибори в Україні можуть відбутися в 2020 році. Про це заявив глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков в ефірі програми "Свобода слова" на одному з українських телеканалів.

У Зеленського починають готуватись до позачергових місцевих виборів - today.ua

"Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно до них потрібно готуватися, і політична партія "Слуга народу" фактично відразу ж після того, як закінчуються парламентські вибори, буде готуватися до місцевих виборів", - сказав Разумков.

За його словами, "найімовірніше місцеві вибори пройдуть вже в 2020 році, але багато чого буде залежати, в тому числі, і від місцевих органів влади".

Дмитро Разумков вважає, що велика частина органів чиновників на місцях "неефективно використовують ті ресурси, які у них є, в тому числі, завдяки реформі децентралізації".

Нагадаємо, наразі у Центральній виборчій комісії України завершують опрацьовувати електронні протоколи результатів голосування на парламентських виборах. Наразі опрацьовано понад 90% бюлетенів. Відповідно до отриманих результатів, за партію “Слуга народу” проголосували 43,12% виборців. “Опозиційна платформа – За життя” набирає 13,03%, ВО “Батьківщина” – 8,18%, “Європейська солідарність” – 8,14%, “Голос” – 5,87%.