У Варшаві поляки жорстоко побили українського заробітчанина

1576
У Варшаві поляки жорстоко побили українського заробітчанина - today.ua

Правозахисниця Наталя Панченко повідомила, що у Варшаві шість поляків жорстоко побили водія Uber, тому що він виявився українським заробітчанином.

“Роман приїхав на виклик, де його чекало шість нетверезих клієнтів (автомобіль розрахований на 7 осіб). Під час поїздки пасажири попросили його включити польське диско, на що Роман відповів їм, що радіо в машині не працює. Тоді чоловіки накинулися на нього з докорами, що якщо він не слухає польське поло, то і не поважає Польщу”, – написала Панченко на сторінці у “Фейсбуці”.

За словами правозахисниці, побоюючись за свою безпеку, заробітчанин зупинив авто і попросив пасажирів викликати собі інше таксі. Тоді поляки почали кричати, щоб він повертався в Україну, вживаючи при цьому нецензурну лексику.

Правозахисниця повідомляє, що коли Роман почав записувати поляків на відео, ті витягли його на вулицю і почали жорстоко бити.

Раніше в Польщі викрили групу аферистів, які наживалися на українських заробітчанах. Шахрайство полягало в тому, що громадянам України оформлялися запрошення до Польщі від підставних осіб. На підставі цього запрошення заробітчани отримували польську візу, а потім їхали в інші країни ЄС – Францію, Чехію, Словаччину, Литву та Латвію.