У Вакарчука презентували “хіт-парад“ найгірших депутатів

У п'ятницю, 28 червня, партія "Голос" Святослава Вакарчука оприлюднила аналіз ефективності роботи Верховної Ради, сформувавши рейтинг нардепів, чия робота в парламенті восьмого скликання виявилася найгіршою. Про це повідомляє прес-служба політсили.

У Вакарчука презентували “хіт-парад“ найгірших депутатів  - today.ua
Фото: facebook.com/GolosZmin

Рейтинг політичних "спамерів", за версією Вакарчука, очолив колишній представник "Партії регіонів", лідер “Опозиційного блоку” Євген Мураєв, який виніс на розгляд парламенту 165 законопроектів, жоден з яких так і не перетворився на закон. Щороку ж ВРУ ініціює приблизно 1700 законопроектів.

Серед кнопкодавів найбільше відзначився член депутатської групи "Відродження" Антон Яценко, за яким помічено 127 випадків неперсонального голосування з усіх 1 802 зафіксованих.

Найбільше прогуляли роботу представники Опозиційного блоку, які не з'явилися на кожне четверте засідання Ради. Всього ж депутати поточного скликання прогуляли 150 тисяч робочих годин або 17 років.

Найбільшими ледарями у парламенті стали представник "Опоблоку" Дмитро Добкін, позафракційні Євген Бакулін з Сергієм Клюєвим та ще 5 депутатів, які за весь час депутатської каденції не подали жодного депутатського запиту.

У той же час представниця "Опоблоку" Юлія Льовочкіна, позафракційний нардеп Олександр Герега та ще 28 депутатів жодного разу не виступили у парламенті.

"Ця Рада не змогла зняти недоторканність з трьох корумпованих депутатів і заборонила українцям ставити на землі сонячні батареї, зате захистила корупціонерів правками Лозового до КПК і змусила активістів подавати декларації. Депутати цього скликання не мають права представляти інтереси народу при такому рівні недовіри і безвідповідальності", – цитує прес-служба Святослава Вакарчука.

Як повідомляв Today.ua, “Голос” пропонує прив’язати заробітню платню депутатів до ефективності роботи, забезпечивши їм гідну “компенсацію”, у той же час штрафувати за пропуски та неучасть у голосуваннях.