У США прогнозують, що Росія може піти в наступ на Одесу

4604
У США прогнозують, що Росія може піти в наступ на Одесу - today.ua

У Сполучених Штатах Америки вважають, що наступним містом, проти якого Росія може здійснити агресію, буде Одеса. Про це розповів колишній командувач сухопутними силами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, передають чеські ЗМІ.

Він зазначив, що на сьогоднішній день в Чорноморському регіоні Росія здійснює найбільшу агресію, і якщо її не зупинити, то наступними окупованими територіями можуть стати Одеса або навіть Румунія.

Ходжес вважає, що недостатня згуртованість союзників в Європі спонукає РФ до агресії, і Москва буде використовувати будь-які “тріщини” в НАТО. Тому генерал вважає, що потрібно нарощувати можливості Альянсу в Чорноморському регіоні, звідки виходить серйозна загроза.

“Це область, де Росія здійснює найбільшу і найсильнішу агресію. Якщо Захід не зробить нічого з анексією Криму, цілком можливо, що Одеса буде наступним містом, яке буде окупованим, і нарешті, можливо, також Румунія”, – сказав він.

Ходжес вважає згуртованість союзників найкращим чинником стримування агресора. Він також зазначив, що США потрібні надійні союзники з Європи, Австралії, Канади.

Нагадаємо, у США ухвалили три закони и резолюцію, що критикують РФ.

загрузка...