У Росії виникли нові проблеми з Кримським мостом

2166
У Росії виникли нові проблеми з Кримським мостом - today.ua

Через помилку в проектуванні залізничних підходів до Кримського мосту Москві доведеться виділити додаткові гроші аби завершити будівництво залізничного сполучення з окупованим Кримом.

“РФ доведеться додатково виділити майже 3 мільярди рублів ($44 млн) для завершення будівництва залізничних підходів до Керченського мосту, про що свідчить розпорядження Уряду Росії від 27.12.2018 № 2957-р. Виявилося, що наявні ґрунти не можна використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно. При будівництві встановлено, що фактичні властивості ґрунтів істотно відрізняються від тих, що були використані при проектуванні ЗАТ “Ленпромтранспроект”, – йдеться в повідомленні

Також повідомляється що в залізничному тунелі, який будується в районі селища Жовтневе, поруч з місцем проведення археологічних розкопок на місці зниклого села Бієль, в 2018 році відбулося непередбачене зрушення породи, яке пошкодило кріплення тунелю. Через це будівельні роботи на мосту довелося тимчасово припинити, а тендер на електрифікацію ділянки скасувати.

У жовтні 2018 року стало відомо, що під час монтажу у воду впав один із прольотів Кримського мосту.

Раніше Володимир Путін заявив про те, що однією з найбільш значущих подій року він вважає відкриття руху по Кримському мосту.

загрузка...