В Росії розробили власний електромобіль: названа ціна

У грудні 2019 року почнуться продажі першого російського електромобіля Zetta. Його вартість в базовій комплектації (передній привід і батареї на 200 км ходу) буде стартувати від 450 тисяч рублів (близько 7 тисяч доларів). Ціна буде залежати від ємності батареї і типу приводу. Про це повідомив гендиректор компанії-виробника Денис Щуровський, передають російські ЗМІ.

В Росії розробили власний електромобіль: названа ціна - today.ua

"У серпні машина повинна піти на сертифікацію, до вересня-жовтня її пройти, і з грудня вже почати продажі", - розповів Щуровський про плани компанії.

Загальні інвестиції в розробку електромобіля склали близько 450 млн рублів, як уточнив гендиректор компанії. Zetta планує продавати до 15 тисяч автомобілів на рік на території РФ, ще близько 10 тисяч електрокарів будуть продаватись за кордоном.

Zetta - компактний трьохдверний автомобіль з електроприводом на два або чотири колеса, що збирається в Тольятті (РФ). Машина на 99% російська, з Китаю імпортується тільки батарея, проте її вартість настільки висока, що становить близько 50% вартості всього автомобіля.

В Росії розробили власний електромобіль: названа ціна

Нагадаємо, раніше французька автомобільна компанія Citroёn представила публіці інноваційну модель електромобіля 19_19 Concept, створеного для поїздок на далекі відстані.