У ПриватБанку пояснили зняття комісії при зарахуванні аліментів

Автор: Оксана Житнюк

ПриватБанк пояснив, чому при зарахуванні на карту аліментів знімається комісія. Відповідний коментар представники ПриватБанку надали у відповідь на гнівний відгук клієнтки державного банку.

У ПриватБанку пояснили зняття комісії при зарахуванні аліментів - today.ua

Так, у ПриватБанку наголосили, що комісія може зніматись у випадку використання одержувачем аліментів картки для виплат. Щоб уникнути зняття комісії, варто оформити картку "Універсальна".

"З ПриватБанком вже не один рік і до цього особливих нарікань не було. Але з тих пір, як аліменти почали зараховувати через рахунки ДВС, ПриватБанк списує комісію при зарахуванні аліментів, аргументуючи це тим, що аліменти - це нецільове зарахування! Тобто ПриватБанк наживається за рахунок дитячих грошей", - написала клієнтка ПриватБанку Олена Гордієнко.

 

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

У ПриватБанку пояснили зняття комісії при зарахуванні аліментів

У відповідь на такий коментар представник ПриватБанку запевнив, що цю ситуацію буде розглянуто в індивідуальному порядку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Нам би не хотілося, щоб у Вас складалася негативна думка про банк, і хочемо повідомити, що аліменти, як переказ коштів між фізичними особами, не є цільовими надходженнями, тому при зарахуванні коштів на карту для виплат утримується комісія згідно тарифів карти. Хочемо звернути вашу увагу, що Ви можете приймати платежі на карту "Універсальна" без комісії при зарахуванні", - повідомили у ПриватБанку та додали посилання на інформацію про картку "Універсальна".

Нагадаємо, раніше ПриватБанк потрапив у скандал після відмови клієнту повернути грошові кошти через сервіс інтернет-банкінгу Приват24.