У окупованому Криму затримали архієпископа Клімента

656
У окупованому Криму затримали архієпископа Клімента - today.ua

У неділю вдень, 3 березня, голова Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, архієпископ Сімферопольський і Кримський Клімент (Кущ) був затриманий окупаційною поліцією на автовокзалі м. Сімферополя. Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Зазначається, що архієпископ збирався відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у російському місті Ростов-на-Дону.

Також повідомляється, що станом на 13:40 владика Клімент перебуває у Центральному районному відділі поліції на вул. Футболістів, 20, де до нього прибув адвокат.

Нагадаємо, парафії Української православної церкви Московського патріархату в окупованому Криму не переходять до складу Російської православної церкви, бо УПЦ МП вважає анексований півострів територією України.

Також ми писали, що у Житомирській області священики, які перейшли до Православної церкви України (ПЦУ), отримують смс-повідомлення з погрозами від ієрарха УПЦ Московського патріархату, митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона.

загрузка...